BRASTER. Twój najzdrowszy nawyk


19 października 2016
BRASTER-badanie-piersi

Jesteś kobietą? Chcesz zatroszczyć się o zdrowie swoje lub swoich bliskich? Koniecznie przeczytaj ten artykuł. Poznasz w nim urządzenie stworzone przy udziale najlepszych polskich naukowców, które może uratować życie każdej kobiety.

Nawyk profilaktyki

Jest wiele sposobów, aby zadbać o własne zdrowie. Jednak do najczęściej zalecanych należy chyba profilaktyka. W szczególności dotyczy to raka piersi. Niestety tysiącom kobiet na samą myśl o nowotworze w głowie zaczynają kłębić się czarne myśli. Zapominają one, że wcześnie wykryty rak piersi może być w 100% uleczalny. Ale powiedzmy sobie szczerze: niewiele z nas bada się regularnie. Dlaczego? Każda kobieta ma własne wymówki.

Otwórz oczy!

Co 19 sekund diagnozuje się nowy przypadek nowotworu piersi . Co 1 minutę z powodu tej choroby umiera1 kobieta. Rak piersi to najpopularniejszy nowotwór wśród kobiet, a aż ¾ chorych nie było w grupie ryzyka2 ! Dlatego bez względu na styl życia, nawyki żywieniowe i predyspozycje genetyczne, regularnym badaniom Brasterem powinna poddawać się każda kobieta. Również Ty.

Sięgnij po urządzenie Braster

Braster to innowacyjne urządzenie, które zrewolucjonizuje współczesne myślenie na temat samobadania piersi w domu3. Specjalnie opracowana matryca termograficzna rejestruje niepokojące zmiany w piersiach, a łatwa w obsłudze aplikacja przypomina o regularnym badaniu.

Jak działa Braster?

Rak piersi atakując organizm, generuje gwałtowny wzrost liczby nowych naczyń krwionośnych w obrębie tworzącego się guza i zwiększa metabolizm tkankowy. To podwyższa temperaturę miejsc chorobowo zmienionych, co pozwala Brasterowi na odczytanie niepokojących zmian na powierzchni skóry piersi.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Dołącz do rewolucji w samobadaniu piersi i wyrób sobie Twój najzdrowszy nawyk.

Więcej informacji o urządzeniu Braster znajdziesz na www.braster.eu.

[1] American Cancer Society, Global Cancer Facts & Figures 2nd edition.
[2] ibidem
[3] Badanie za pomocą urządzenia Braster nie zastępuje innych metod diagnostycznych stosowanych obecnie w praktyce klinicznej.


Przeczytaj również